Facebook Twitter YouTube Instagram
envelope
Kartlı Geçiş Sistemleri

Kartlı Geçiş Sistemi; bina,nizamiye,asasör,otopark girişlerinde turnike ve kapılardan kontrollü ve güvenli bir şekilde geçiş yapmayı amaçlar.

Broşür Kullanım Klavuzu

Kartlı Geçiş Sistemleri

Nasıl Çalışır Kapı veya turnikelerden güvenli bir şekilde geçmeyi amaçlar · Sınırsız kart grubu oluşturulabilir (Öğrenci, Personel, VIP, Misafir vb) · Kart gruplarına özel yetkiler verilebilir .(zaman kısıtı, geçiş kısıtı) · Saatlik giriş çıkış ayarlaması yapılabilir. · Geçiş kontrolü yapılabilir (A noktasından geçsin B noktasından geçmesin)

Örnek Uygulamalar

Kıvılcım yurtlarına yapılan uygulama sayesinde Ana nizamiyeden parmak izi ile giren öğrenciler odaların olduğu bölümüne kartla giriş yapmaktadır. Sistem de kapı geçişleri birbirlerine senkron ayarlanmıştır (şu an odada olan bir kişi dışarıdan giriş veya yurttan çıkış yapamaz öncelikle odadan çıkış yapması gerekir, dışarıda olan bir kişi yurttan çıkış veya oda bölümüne giriş yapamaz önce yurda giriş yapması gerekir ). Belli bir saate yurda giriş yapmayan öğrencinin velisine otomatik mesaj atılmaktadır. Ayrıca yemekhane girişleri ve Yurt servis araçlarına da aynı kartla geçiş kontrolü yapılmaktadır.

Örnek Uygulamalar - 2

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitene yapılan uygulamada turnike geçişleri belli kartlara zamanlı olarak tanımlanmış ve giriş işlemlerine özel kısıtlamalar konulmuştur